Suvesaade "Elamusi täis Eesti" astus läbi!

Jaanus Koort, kes on telesaate "Elamusi täis Eesti" eestvedaja, käis sel nädalal koos abilisega meil külas. Mees liugles muuseas suvisel ajal bobikelguga jäärajal, kihutas rallisimulaatoriga mööda MM-i radasid ja üllatus, kui nägi ruumi, milles peavad sportlased andma dopinguproove. Sarnaselt väikeste poiste ja tüdrukutega paelus duot WRC ralliradadel kihutamine, lausa nii palju, et ühel hetkel pani operaator kaamera käest ning püüdis Jaanusele koha kätte näidata.

Kanal 2-st tuttavate nägudega ja nende tegemistega Baltimaade suurimas spordimuuseumis saad tutvuda lähemalt SIIN!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks