Hei tudeng! Tule osale inimlauajalgpalli turniiril!

27.08.2019

18. septembril algusega kell 15, Tartu Tudengipäevade sügisfestivali raames, saavad huvilised osaleda Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis toimuval inimlauajalgpalli turniiril.

Inimlauajalgpalli näol on tegemist tavalisele lauajalgpallile sarnaneva mänguga, kus nuppude asemel on päris inimesed. Omavahel võtavad mõõtu 5-liikmelised võistkonnad, kes saavad mänguaega 3+3 minutit, et endast kõik anda.

Turniiri alguses loositakse alagrupid, kus on kolm võistkonda ning kes omavahel mõõtu võtavad. Iga alagrupi võitja saab edasi poolfinaalidesse ja poolfinaalide võitjad kohtuvad omavahel finaalis. Finaalipääsejaid ootavad auhinnad.

Registreeri kohe, sest võistkondade arv on piiratud! Registreerimiseks saada osavõtusoov hiljemalt 16. septembriks aadressile urmet.paloveer@spordimuuseum.ee

Osalustasu 5€/võistkond. Makseinfo saadetakse peale registreerimist.

Üritus kuulub Tartu Tudengipäevad: sügis 2019 kavasse. Vaata lähemalt www.studentdays.ee.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordi- muuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks