Hei tudeng! Tule osale inimlauajalgpalli turniiril!

27.08.2019

18. septembril algusega kell 15, Tartu Tudengipäevade sügisfestivali raames, saavad huvilised osaleda Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis toimuval inimlauajalgpalli turniiril.

Inimlauajalgpalli näol on tegemist tavalisele lauajalgpallile sarnaneva mänguga, kus nuppude asemel on päris inimesed. Omavahel võtavad mõõtu 5-liikmelised võistkonnad, kes saavad mänguaega 3+3 minutit, et endast kõik anda.

Turniiri alguses loositakse alagrupid, kus on kolm võistkonda ning kes omavahel mõõtu võtavad. Iga alagrupi võitja saab edasi poolfinaalidesse ja poolfinaalide võitjad kohtuvad omavahel finaalis. Finaalipääsejaid ootavad auhinnad.

Registreeri kohe, sest võistkondade arv on piiratud! Registreerimiseks saada osavõtusoov hiljemalt 16. septembriks aadressile urmet.paloveer@spordimuuseum.ee

Osalustasu 5€/võistkond. Makseinfo saadetakse peale registreerimist.

Üritus kuulub Tartu Tudengipäevad: sügis 2019 kavasse. Vaata lähemalt www.studentdays.ee.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks