Hooaja viimane Rüütli 15 episood!

25.05.2020
Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi Rüütli 15 podcasti esimese hooaja lõpetab erisaade, kus spordimuuseumi tarkade klubi vastab keerukatele ja vähemkeerukatele sporditeemalistele mälumänguküsimustele!

Kuula, mängi kaasa ning pane proovile enda teadmised spordis eile ja täna! Küsimused koostasid Kaarel Antons, Siim Randoja, Toomas Koitmäe, Priit Tõnisson ning Ilmar Laas. Spordimuuseumi tarkade klubi on seekord koosseisus: Kalle Voolaid, Rait Männik ja Urmet Paloveer.

Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi Rüütli 15 podcasti varasemaid saateid ja uut episoodi saad kuulata SIIT. 

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks