Hüpe üle Läti piiri!

26.07.2022 , 13:00
26. juulil leiab aset midagi sellist, mida Eestis varem nähtud pole – Läti RedBulli kogukonda kuuluv ekstreemsportlane ja rulataja Madars Apse asub sõna otseses mõttes piire ületama, kui sooritab rampidel hüppe üle Valga-Valka piiripunkti suunaga Lätist Eestisse.

Ühes Madars Apsega sooritab hüppe ka näiteks üks Eesti esirulatajaid Romario Siimer. See on midagi, mida oma silm peab lihtsalt nägema!

Ürituse eesmärk on pöörata tähelepanu tänapäeval jõudsalt arenevale spordialaliigile – ekstreemspordile – mis on viimastel kümnenditel vallutanud palju südameid, tänavaid, olümpia kui ka sellest aastast spordimuuseumi elamusnäitusega „X-FAKTOR“.

Lisaks vingetele üle-piiri hüpetele saab spordimuuseumi telgis katsetada mõningaid ekstreemspordialasid ning kohtuda päevakangelaste ning piiride kompajatega isiklikult!

Üritus toimub Valga-Valka piiripunkti juures 26. juulil algusega kell 13.00.Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks