Isadepäeva nädalavahetus "Isaga koos ralliässaks!"

9.-10. novembrini toimub Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis isadepäeva nädalavahetus "Isaga koos ralliässaks!", mis on pühendatud autorallile.

Lisaks tavapärasele muuseumikülastusele on võimalik rallirajal oma osavust näidata ning mudelautodega võidu sõita. Samuti saavad lapsed koos isaga (või emaga) meisterdada ralliteemalise lauamängu, mille võib pärast ka koju kaasa võtta.

Isadepäeva eriprogrammi algusajad on järgmised:

  • ralli lauamängu töötoad 9. novembril kell 12.00 ja 14.00 ja  10. novembril kell 12.00 ja 15.00
  • rallirajal võidusõit mudelautodega 9. ja 10. novembril muuseumi lahtiolekuaegadel ehk kell 11.00–18.00

Pärast isadepäeva eriprogrammi ei pea kohe koju kiirustama, vaid saab käed külge panna spordimuuseumi elamusnäitustel „SEE ON RALLI!“ ja „Kõik mängu!“ ning ammutada põnevaid teadmisi püsinäituselt "Hortus Atleticus".

Isadepäeva nädalavahetusel on osalemine muuseumipiletiga!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks