Isadepäeval lusti muuseumis

08.11.2021
Spordimuuseum on eriti tore koht, kus tugevdada isa-lapse suhet. Koos hullates, end proovile pannes ja ka harides on lõbusad hetked garanteeritud. Mida teha papsiga muuseumis? Toome välja 7 stiilinäidet!

Sõidke kõrgrattaga!

Hullake köitel!

Mängige kossu!

Avastage naljakaid fotosid eelmisest sajandist!

Sõidke bobiga!

Vaadake spordiülekandeid eredamatest hetkedest Eesti spordiloos!

Mängige malet!

Põnevaid atraktsioone jagub muuseumis veelgi! Tulge vaadake järgi!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks