Spordimuuseum vandus jalgpallimurul alla rahvusringhäälingule!

Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi korraldataval heategevuslikul lauajalgpalliturniiril võitsid taaskord külalised, sel korral Eesti Rahvusringhäälingu Tartu osakonna kollektiiv.

Mäng kulges tele- ja raadiomeeste kontrolli all kohe mängu algusest saati. Suhteliselt kiirele avaväravale spordimuuseumi kaitseliini jalgade vahelt järgnes teine samalaadne eksimus ja nii nautisid külalised kaheväravalist eduseisu. Kui muuseum värava lõi, tegid seda ka külalised. Minut enne mängu lõppu paistis, et asjad võivad veel pingeliseks minna - efektse kauglöögi tulemusena jõuti seisuni 3:2 - siis otsustavat survet ei suutnud võõrustajad siiski peale panna. 3:2 kaotus on tõsiasi ja rahvusringhääling sai koju minna pea püsti - võideti võistkonda, kes on võitnud Tartu Tammekat!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordi- muuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks