Kevadine eripakkumine koolidele!


Mõtled, mida põnevat õpilastega kevadel ette võtta?

Kutsume teid vahva eripakkumisega uuenenud spordimuuseumisse!


Aprillikuus kinnitatud broneeringutele kehtib kooligruppide puhul alates 15 liikmest eripakkumised, kui kasutate registreerimisel salasõna "elamus koolidele."

Haridusprogrammide eripakkumine
- Kuni 6. juunini (2017) toimuvatele haridusprogrammidele, mis on broneeritud enne 30. aprilli, pääseb tavakülastuse sooduspileti hinnaga!

Eripakkumine kooligruppidele
- Kuni 6. juunini (2017) toimuvatele grupikülastusele, mis on broneeritud enne 30. aprilli, on hinna sees ka giidiga ekskursioon läbi kõikide muuseumi näituste!

Eripakkumine koolidele
- Kuni 6. juunini (2017) toimuvatele haridusprogrammidele ja grupikülastustele, mis on broneeritud enne 30. aprilli, lisandub lisasoodustus juhul, kui ühest koolist registreeritakse vähemalt 5 gruppi!


Kas teadsid, et muuseumis avati märtsi lõpus spordimuuseumi aegade suurim elamusnäitus "Kõik mängu!", mis keskendub pallimängude loole, pakkudes lugematul hulgal erinevaid võimalusi nii hariduslikeks kui elamuslikeks kokkupuudeteks spordiga?
Lastel ja noortel on võimalus end enam kui 400 ruutmeetrisel näitusalal igal moel proovile panna, seda nii sõprade kui Eesti tippsportlastega.

Lisaks uuele näitusele on värskenduskuuri läbinud ka erinevas vanuses kooligruppidele (aga ka lasteaedadele) suunatud dünaamilised haridusprogrammid, mis suudavad toetada väga erinevate õppeainete ainekava, mistõttu on sobivad elamusliku õppepäeva läbiviimiseks väljaspool kooli. Programmide käigus otsime muuhulgas vastuseid küsimustele
 • Kuidas on omavahel seotud sport, matemaatika ja füüsika?
 • Kas reegleid on tegelikult ka vaja?
 • Miks on dopingu tarvitamine ohtlik?
 • Kuidas on atleedi argipäev läbi ajaloo välja näinud?
 • Kas suhkur on päriselt ka kurjast?
 • Mida söövad maailma parimad sportlased?
Lisaks on võimalik erikokkulepped vastavalt aineõpetajate eesmärkidele ja soovidele!
Haridusprogrammide kohta saab lisaks lugeda SIIT.
 

Mida näitusel teha ja näha saab?

 • Reaktsioon nagu Pareikol, refleksid nagu Poomil? Tule ja proovi. Tulemused saadame Sulle mälestuseks e-mailile ja hoiame kursis, kuidas muuseumit külastavad tipud Sinuga võrreldes hakkama on saanud.
 • Vaatad spordiülekandeid ja mõtled, et Sina suudaksid intervjuus paremaid vastuseid anda? Pane ennast proovile, vali enda lemmikala ja lase Kalev Kruusil ennast reaalses intervjuualas küsitleda!
 • Tahaksid saada maailma parimaks? Või oma küla parimaks? Või lihtsalt paremaks? Kuula, kuidas Eesti pallimängude tipptreenerid jagavad salajast õnne valemit.
 • Servid nagu Oliver Venno? Veel ei servi, aga tahaksid? Tule proovi, kas Sinu pall lendab kiiremini kui ralliauto!
 • Kes on Eesti parim pallimängukommentaator? Meie arvame, et see võiks olla näiteks Kalev Kruus. Võta sisse koht Kruusi kõrval ja proovi spordikommentaatori rasket tööd koos Kalev Kruusi kõige vürtsikamate kommentaaridega!
 •  Korvpall? Võrkpall? Jalgpall? Käsipall? Ei suuda valida? Me oleme videotena kokku pannud Eesti vägevaimate pallimängusportlaste lood, nende karjääri lustlikud ja põnevad seigad. Kuula, kuidas Joel Lindpere Sebastian Vetteliga koos trenni tegi ja saa teada, miks Riho-Bruno Bramanis Jaapanis käsipalli mängides moosisaia sööma pidi!

Kiirusta, sest vabade aegade arv on piiratud!

Lisainfo ja broneerimine:
e-mail: luize@spordimuuseum.ee
telefon: 53515699
www.spordimuuseum.ee

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks