Koolimälukas kutsub osalema!

Millises Tartu klassis õpib parim mälumängutiim? Selgitame välja! Kui oled 9.-12. klassi õpilane, pane klassikaaslastega kokku kolmeliikmeline võistkond ja näita, kes on Tartu parimad noored mälumängurid! Võitjavõistkond teenib muuhulgas kogu klassile eripaketi ägeda elamusega spordimuuseumis! 

Mäng toimub Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi korraldusel muuseumi oma majas (Rüütli 15, Tartu)    15. mail, algusega kell 14.00. Osalema on oodatud 9.-12. klasside 3-liikmelised võistkonnad Tartu koolidest, mängu pannakse 40 küsimust traditsioonilistel mälumänguteemadel. Osalemine on tasuta ja parematele kuuluvad auhinnad. Mängu peaauhinnaks on tasuta ekstrapakett (giidiga majaekskursioon + piiramatu aeg uue elamusnäituse „Kõik mängu!“ nautimiseks) Spordi- ja Olümpiamuuseumi külastamiseks kogu klassile!

Mälumängul osalemiseks pole vaja teha muud, kui panna oma võistkond kirja alljärgneva vormi abil või e-mailil malumang@spordimuuseum.ee hiljemalt 15. mai hommikuks. Registreerimisega tasub olla kärme, sest kohtade arv mälumängule on piiratud!

NB! Lubatud on ka võistkonnad, mille kõik liikmed ei ole ühest klassist. Sellisel juhul tuleb valida ühe võistkonnaliikme klass, keda esindatakse. Ühest klassist võib osaleda ka mitu võistkonda. 

REGISTREERI SIIN: 

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks