Koolinoored malet mängima!

12.10.2018
Kolmapäeval 17. oktoobril on kõik noored malehuvilised oodatud osa saama malesimultaanist.

Üritus algab kell 15.00 loenguga "Male ja mõtteprotsesside areng" ning peale sissejuhatust saab end proovile panna rahvusvahelise male suurmeistri Jaan Ehlvesti vastu.  Simultaanist osalejatelt eeldatakse mõningast maleoskust.

Kohtade arv on piiratud. Registreerida saab telefonil 511 9132.

Projekti eesmärk on populariseerida malet kui kultuuri loomulikku osa ja püüab laiendada male imagoloogilist ampluaad, tuues male kooliseinte vahelt välja ning muutes noortemale kuvandit seeläbi pisut „suuremaks“.

Maletame muuseumis!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks