Koolivaheajal mängime Digikaaslasega

23.04.2022 - 01.05.2022
Koolivaheajal avasta spordimuuseumit ja Eesti spordi ajalugu mänguliselt ja liikuvalt Digikaaslasega! Oma teadmised saavad proovile panna nii suured kui väikesed Digikaaslase rakenduse viktoriinides ja mängudes. 23. aprillist 1. maini on Digikaaslase mängud koolivaheaja puhul muuseumikülastajatele TASUTA. Kõigi nuputajate vahel loosime välja Peking 2022 olümpiamängude maskoti Bing Dwen Dweni!

Digikaaslase rakendust saate kasutada oma nutitelefonist või laenata sobilikke seadmeid muuseumikassast. Digikaaslase kasutamine ja soovi korral seadmete (telefon, kõrvaklapid) laenutamine on muuseumikülastajatele tasuta.

Lisaks on muuseumis avatud:
- Püsinäitus "Eesti Spordi Lugu"
- Ekstreemspordinäitus "X-FAKTOR"
- Fotonäitus "Gunnar Vaidla spordimaastikud"
- Ajaloonäitus "Tartu Põleb!"

Koolivaheaja puhul oleme avatud E-P 10-18:00!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks