Koolivaheajal muuseum avatud ka teisipäeval!

Järgmisel nädalal algab koolivaheaeg ning seetõttu on võimalus Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumit külastada ka on teisipäeval, 25. veebruaril.

Spordimuuseumi "Kõik mängu!" näitusel saad ise aktiivselt kaasa lüüa ja muuhulgas mängida korvpalli, jalgpalli ning võrrelda oma võimeid oma ala tippudega. Elamusnäitusel "SEE ON RALLI!" on võimalus proovida mehaanikuametit ja panna end rallisõitja kingadesse. Lisaks saab vaadata ainsaid teadaolevaid kaadreid Georg Lurichist ning Magnus Kirdi Doha MM-il võidetud hõbemedalit.

Kohtumiseni spordimuuseumis!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks