Korvpallimälukas tuleb taas!

30.08.2017
30. augustil algusega kell 18.00 toimub Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis (Rüütli 15, Tartu) traditsiooniline korvpallimälumäng. Juba viiendat korda toimuvale populaarsele mälukale on oodatud 1-3-liikmelised võistkonnad ja mäng peetakse traditsiooniliselt spordimuuseumi mälumängudes kasutusel olevas stiilis, kus eri suurusega võistkondade osalust kompenseerib koefitsiendiga punktiarvestus. Mängu pannakse kuni 50 nii Eesti kui ka maailma korvpalli puudutavat küsimust nii sõnas kui ka pildis. Parematele kuuluvad auhinnad.

Osalustasu asemel tuleb soetada muuseumipilet, kaasa lööma on oodatud kõik soovijad! Eelregistreerimine on alanud ja kestab 30. augustil kella 17-ni  meiliaadressil malumang@spordimuuseum.ee.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordi- muuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks