Korvpallimälukas tuleb taas!

30.08.2017
30. augustil algusega kell 18.00 toimub Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis (Rüütli 15, Tartu) traditsiooniline korvpallimälumäng. Juba viiendat korda toimuvale populaarsele mälukale on oodatud 1-3-liikmelised võistkonnad ja mäng peetakse traditsiooniliselt spordimuuseumi mälumängudes kasutusel olevas stiilis, kus eri suurusega võistkondade osalust kompenseerib koefitsiendiga punktiarvestus. Mängu pannakse kuni 50 nii Eesti kui ka maailma korvpalli puudutavat küsimust nii sõnas kui ka pildis. Parematele kuuluvad auhinnad.

Osalustasu asemel tuleb soetada muuseumipilet, kaasa lööma on oodatud kõik soovijad! Eelregistreerimine on alanud ja kestab 30. augustil kella 17-ni  meiliaadressil malumang@spordimuuseum.ee.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks