Külastusjuht, anna endast märku!

05.03.2018

Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi meeskond otsib uut talenti külastusvaldkonnas. Ehk oled just Sina või tuttav see, kes tahab koos meiega teha suuri tegusid!

Külastusjuht on see rõõmsameelne ja särasilmne inimene, kelle jaoks lastega töötamine on suureks rõõmuks, kes on valmis nädalavahetustel töötama ja kes räägib vene keelt piisavalt hästi, et läbi viia ekskursioone, töötubasid ja haridusprogramme. Ideaalne võimalus üliõpilastele, sest töögraafik on paindlik.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks