Suvine jahutus! Külla tuleb Prantsusmaa lumelauakuningas!

07.06.2018

Jaanipäeva eel, mil ilmad lähevad tavakohaselt jahedaks tuleb spordimuuseumisse külla kahekordne lumelauakrossi olümpiavõitja Pierre Vaultier koos eestlannast abikaasa Kadriga.

Lumelauapere võtab mõõtu erinevates sportlikes mängudes ning huvilised saavad esitada küsimusi talvise ekstreemspordi ja võistluste kohta. Olümpiavõitja on lubanud kaasa võtta hiljuti Pyeongchangi taliolümpiamängudelt võidetud kuldmedali, mida saab hiljem näha spordimuuseumi ajutisel näitusel.

Üritusel toob Vaultier välja valitud palad pildialbumitest ja koos saab vaadata ka videoid tema parimatest sõitudest. Lumelaua kuningas tähistab samal nädalal ka oma sünnipäeva, seega meeleolukalt lõpeb õhtu ühise tordisöömisega. 

 
Tegevust jätkub nii suurtele kui väikestele spordisõpradele!

Üritusel kehtib eripilet 3€.

Spordimuuseumis näeme!

Hoia silma peal ka sündmuse Facebookis!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordi- muuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks