Suvine jahutus! Külla tuleb Prantsusmaa lumelauakuningas!

07.06.2018

Jaanipäeva eel, mil ilmad lähevad tavakohaselt jahedaks tuleb spordimuuseumisse külla kahekordne lumelauakrossi olümpiavõitja Pierre Vaultier koos eestlannast abikaasa Kadriga.

Lumelauapere võtab mõõtu erinevates sportlikes mängudes ning huvilised saavad esitada küsimusi talvise ekstreemspordi ja võistluste kohta. Olümpiavõitja on lubanud kaasa võtta hiljuti Pyeongchangi taliolümpiamängudelt võidetud kuldmedali, mida saab hiljem näha spordimuuseumi ajutisel näitusel.

Üritusel toob Vaultier välja valitud palad pildialbumitest ja koos saab vaadata ka videoid tema parimatest sõitudest. Lumelaua kuningas tähistab samal nädalal ka oma sünnipäeva, seega meeleolukalt lõpeb õhtu ühise tordisöömisega. 

 
Tegevust jätkub nii suurtele kui väikestele spordisõpradele!

Üritusel kehtib eripilet 3€.

Spordimuuseumis näeme!

Hoia silma peal ka sündmuse Facebookis!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks