Linnalaager "Paneme maailma liikuma!"

24.10.2023 - 26.10.2023

Ootame kõiki lapsi koolivaheajal, 24.-26. oktoobril linnalaagrisse, mis toimub kolmes erinevas Tartu muuseumis. Tartu Ülikooli botaanikaaed keskendub taimede keskel liikumisele, Tartu Mänguasjamuuseum õues ja muuseumis mängimisele ning Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum sportimisele läbi aja. Iga päev ootavad ees põnevad meisterdamistöötoad, otsimismängud ja palju muud põnevat!

Vanusegrupp: 7–11-aastased
Toimumisaeg: 24.–26. oktoober kell 10:00–15:00
Tasu: 60 eurot 
Lisainfo: katrin.vask@mm.ee või telefonil 53 482 682.

OSTA PILET FIENTAST

* Laagripäeva sisse on arvestatud ka tervislik lõuna.
* Erivajadusega lapsi ootame laagrisse koos saatjaga.
* Ühte vahetusse mahub 15 last. Kui soovid, et laps on kindlasti kellegagi samas vahetuses, siis palun saada sellekohane kiri aadressile katrin.vask@mm.ee või helista 53 482 682.

Üksikutel päevadel osaleda ei saa, sest kõik laagri tegevused on omavahel seotud.
Kõikidele registreerunutele tuleb automaatselt Fientast maksekinnitus ning virtuaalpilet, mille ettenäitamisel laps laagrisse tulla saab.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks