NB! Tänane "Mälulahing" jääb ära!

Koroonaviiruse levikust tulenevate ohtude tõttu oleme otsustanud täna, 12. märtsil kell 19.00 O'Learyses toimuma pidanud "Mälulahingu" ära jätta.

Vabandame kõigi osalejate ees ja hoiame teid edasiste arengutega kursis!

***

„Mälulahing“ on mälumäng, kus saab ajusid ragistada ning vastata loogikale ja faktiteadmistele põhinevale 21. küsimusele. Sportlikest kalduvustest hoolimata on küsimused igast mastist, ulatudes tehnikast looduseni, geograafiast ajalooni, taimedest filmideni ja tagasi spordini. 


Kolm esimest meeskonda saavad premeeritud Eedeni keskuse O'`Learyse poolt. Samuti toimub terve mälumängusarja vältel punktide arvestamine ka hooaja lõikes. Seega on kõige kasulikum käia enda tiimiga igal „Mälulahingu“ mälumängul, et hooaja lõpuks koguda kõige enam punkte ja võita endale veelgi vägevamaid auhindu.  Lõplik paremusjärjestus ja peaauhindade võitjad selguvad kevadel!

Vaheauhinnad:
  • 1.  Koht – 1 tund bowlingut ja 20 € O’Learyse kinkekaart
  • 2. Koht – 20 € O’Learyse kinkekaart
  • 3. Koht – 10 € O’Learyse kinkekaart

Lõpuauhinnad:
  • 1. Koht – 150 € O’Learyse kinkekaart
  • 2. Koht – 100 € O’Learyse kinkekaart
  • 3. Koht – 50 € O’Learyse kinkekaart

 "Mälulahingud" toimuvad sügishooajal 31. oktoobril, 14. novembril, 28. novembril ja 12. detsembril ning kevadhooajal 30. jaanuaril, 13. veebruaril, 27. veebruaril, 12. märtsil, 26. märtsil, 9. aprillil ja 23. aprillil algusega kell 19.00. 

Mälumängu koostajateks on aastatepikkuse kogemuse ja tunnustatud kvaliteediga Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi meeskond koosseisus: Kalle Voolaid, Rait Männik, Urmet Paloveer, Siim Randoja, Toomas Koitmäe ja Priit Tõnisson.

Spordibaaris O’Learys on küllaldaselt ruumi ning mängijate elu muudab lihtsamaks suur hulk ekraane, kust saab „Mälulahingu“ kulgu jälgida. Loomulikult saab mängu ajal nautida kvaliteetset märjukest ja ka söögipoolist!

Osalustasu 3 € ühe inimese kohta.

Lisainfot „Mälulahingu“ kohta saad: urmet.paloveer@spordimuuseum.ee


Mälumängul näeme!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks