Mälulahing tuleb taas!

31.01.2022

Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum alustab 3. veebruaril kell 18:18 Tartu südalinnas Pahade Poiste pubis taas põneva ja kaasahaarava „Mälulahinguga“!

„Mälulahing“ on mälumäng, kus saab ajusid ragistada ning vastata loogikale ja faktiteadmistele põhinevale 18 küsimusele. Sportlikest kalduvustest hoolimata on küsimused igast mastist, ulatudes tehnikast looduseni, geograafiast ajalooni, taimedest filmideni ja tagasi spordini. Loomulikult saab mängu ajal nautida kvaliteetset märjukest ja ka söögipoolist!

Mälumängusari toimub üle nädala neljapäeviti: 
03.02 l 17.02 l 03.03 l 17.03 l 31.03 l 14.04 l 28.04 l 12.05

Kolm esimest meeskonda saavad premeeritud Pahade Poiste pubi poolt. 

1. Koht – 30€ kinkekaart
2. Koht – 20€ kinkekaart
3. Koht – 10€ kinkekaart

Samuti toimub terve mälumängusarja vältel punktide arvestamine ka hooaja lõikes. Seega on kõige kasulikum käia enda tiimiga igal „Mälulahingu“ mälumängul, et hooaja lõpuks koguda kõige enam punkte ja võita endale veelgi vägevamaid auhindu.

1. Koht – 250€ kinkekaart + igale liikmele Pahade Poiste kuju
2. Koht – 150€ kinkekaart + igale liikmele Pahade Poiste kuju
3. Koht – 100€ kinkekaart + igale liikmele Pahade Poiste kuju

Mälumängu koostajateks on aastatepikkuse kogemuse ja tunnustatud kvaliteediga Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi meeskond koosseisus: Kalle Voolaid, Rait Männik, Urmet Paloveer, Karl Kask ja Maret Kesküla.

Osalustasu 3€ ühe inimese kohta.

Lisainfot „Mälulahingu“ kohta saad: urmet.paloveer@spordimuuseum.ee

Mälumängul näeme!


Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks