"E-mälulahingu" ja "Mälulahingu" auhinnad ootavad!

21.05.2020

Mälumängud "Mälulahing" ja "E-mälulahing" on lõppenud ning seetõttu kuulutab Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum välja mõlema mälumängu võitjad ja auhindade saajad. 

Esmalt tänab Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum kõiki, kes osalevad spordimuuseumi mälumängudes!

Eriolukorra tõttu pidime mälumängu „Mälulahing“ keset hooaega pooleli jätma, mistõttu jäi ka auhindadega seonduv üsna segaseks. Kuna O’Learys Eeden on jätkuvalt suletud, siis otsustas spordimuuseum ise kolme parimat võistkonda hea ja paremaga premeerida. Võitjate punktisumma arvutasime juba toimunud kaheksa mängu põhjal.

„Mälulahingu“ esikolmiku moodustasid järgmised võistkonnad:

  • 1. koht – RKJ
  • 2. koht – Liiga
  • 3. koht – Laserid


Veel auhindu!

Kuna eriolukorra kehtestamise alguses ei teadnud, kas saame mälumänguga „Mälulahing“ edasi minna ning soovisime mälumängusõpradele kindlasti mingit alternatiivi pakkuda, siis otsustasime korraldada igal neljapäeva õhtul virtuaalset mälumängu „E-mälulahing“ Facebook Live’is. Meil on hea meel teatada, et ka selle mälumängu kolm parimat võistkonda saavad premeeritud spordimuuseumi meenekottidega.

Lisaks loosisime välja ka ühe õnneliku võistkonna (loos toimus nende vahel, kes on osalenud vähemalt neljas „E-mälulahingu“ mälumängus) ja neid ootab samuti kingikott.

Järgnevalt toomegi teieni „E-mälulahingu“ esikolmiku ja loosi võitnud võistkonna:

  • 1. koht – Ülenurme
  • 2. koht – Liiga
  • 3. koht – RKJ
  • Ja loosiõnn naeratas – Ütle 7

Palju õnne kõikidele võitjatele!

Mõlema mälumängu auhindadele saab järele tulla Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumisse (Rüütli 15, Tartu) kuni 31. maini. Oleme avatud kolmapäevast pühapäevani kell 11.00-18.00.

Auhindadega seoses võtame peagi kõigi võistkondadega ka eraldi ühendust.

Samuti anname teada, et suvel sulgeme spordimuuseumi ehitustöödeks, et avada sügisel uus ja atraktiivne püsiekspositsioon. See tähendab, et viimane võimalus näha hetkel avatud olevaid näitusi on just maikuu jooksul.

Loodame jätkata mälumängudega ka sügisel! Hoiame teid kursis!

Ilusat suve ja uute kohtumisteni!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordi- muuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks