Mart Seim külastab spordimuuseumit!

16.12.2017 , 12:00
Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumil on hea meel teada anda, et juba sel laupäeval, 16. detsembril, on meil külas Eesti vägilane Mart Seim koos treenerist isa Alar Seimiga.

Küsime Mardi käest, mida päriselt süüa, et nii tugevaks saada, teeme mõne sportliku väljakutse ja vaatame üle, mis puust mees tehtud on.

Kõigest nädala eest, 2017. aasta maailmameistrivõistlustel Anaheimis püstitas Mart Seim kolm Eesti rekordit ja sai meeste üliraskekaalus (+105 kg) viienda koha. Neil võistlustel rebis ta 191 kg ja tõukas 253, mis andis kogusummaks 444 kg.Tõukamises teenis Seim nn väikese hõbemedali.

Tule kohtuma maailma absoluutsesse tippu kuuluva vägilasega. Tegevust jätkub nii suurtele kui väikestele spordisõpradele!

Sissepääs muuseumi piletiga.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks