Mida teha klassiga isadepäeva puhul?

03.10.2018

Novembris on tulemas isadepäev ja varakult oleks mõistlik juba hakata plaane tegema, mida põnevat õpilastega selle puhul teha.

Appi tuleb Spordimuuseum!

Tehke koos isadega ajarännak spordis, kihutage ralliteedel, leidke kuldne Lurich ja pange kõik mängu! Seda kõike harivate ja mänguliste haridusprogrammidega, mis sobivad igas vanuses lastele.

Tutvu meie programmidega SIIN!

Isadepäeva eripakkumine lasteaedadele 4€ ja koolidele 7€. Pakkumine sisaldab haridusprogrammi lapsele koos isaga. Pakkumine kehtib kuni 30.11.2018.


LISAINFO JA BRONEERIMINE:

info@spordimuuseum.ee või 53515699

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks