Mihhail Kõlvart tuleb taekwondod tutvustama!

03.04.2018
Laupäeval, 7. aprillil, külastab Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumit poliitik Mihhail Kõlvart, kes tegeleb tema valdkonna esindajale veidi teistsuguse spordialaga – taekwondoga. Perepäeva raames tuleb Kõlvart spordiala tutvustama.

Taekwondo on atraktiivne olümpiaala, mida siiski üsna vähe tuntakse. Mihhail Kõlvart koos taekwondo sportlastega tulevad perepäeval spordimuuseumile appi tutvustamaks antud spordiala ja näitavad ette ka lihtsamaid harjutusi, mida ka külastajad võivad järgi teha.

Nagu traditsiooniks, algab spordimuuseumi perepäev kolmevõistlusega, kus külalised saavad Mihhail Kõlvartiga end proovile panna erinevatel spordialadel. Seejärel algab rännak taekwondo maailma. Külalistele tutvustatakse taekwondo filosoofiat ja näidatakse ette populaarsemad liigutused nii füüsilises suutlikkuses kui ka enesekaitses.

Pärast taekwondo demostratsiooni saab osa võtta vestlusringist –  huvilised saavad vastused küsimustele nii taekwondo kui üldiste sportlike eluviiside kohta. Perepäev lõpeb ühise tordisöömisega.

Orienteeruv ajakava:
12.00 Tervitussõnad ja spordimuuseumi kolmevõistlus (osalevad nii sportlased kui kõikides vanustes huvilised!)
13.15 Vabas vormis vestlusring Mihhail Kõlvartiga
14:00 Magus üllatus
 
Oodatud on nii suured kui väiksed spordisõbrad. Perepäeval on külastajatele eripilet 3€.

Vaata perepäeva sündmust ka Facebookis!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks