Munadepühad spordimuuseumis

15.04.2022 - 17.04.2022
Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum on ka pühade ajal avatud tavapärastel lahtioleku aegadel kell 10:00-18:00! Lisaks tavapärasele külastusele saate munadepühade puhul jahtida reedest pühapäevani spordimuuseumis koos perega uusi teadmisi toredal fotojahil, mille läbijaid on ees ootamas mõnus üllatus! Muuseumis on avatud: - Püsinäitus "Eesti Spordi Lugu" - Elamusnäitus ekstreemspordist "X-FAKTOR" - Fotonäitus "Gunnar Vaidla spordimaastikud" - Ajaloonäitus "Tartu Põleb!" 🤸 Tule SPORDI MUUSEUMIS ja LEIA VAHVAID TEADMISI! 🤸

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks