Mustast reedest valgete jõuludeni!

26.11.2021
Suure reede puhul langetasime kõikide muuseumipoe kaupade hindu! Lustakaid meeneid spordisõbrale saab spordimuuseumi poest ja e-poest soetada -10% soodustusega!
Soodustus rakendub e-poes kasutades sooduskoodi MUUSEUM10

Teame, et kõige vingem kingitus, mida oma lähedastele teha saaks, on spordimuuseumi külastus! Soosime asjade asemel elamuste kinkimist ning langetasime kinkekaartide hinda suisa -30%!  Kampaania raames ostetud kinkekaardid kehtivad 1.01.2022-31.12.2022. Soodustus rakendub e-poes kasutades sooduskoodi: KINGIAEGA

Ostes muuseumipoes vähemalt 5 toodet, tulevad meie toredad külastusjuhid appi ja pakivad kingituse ka tasuta ära!

Oma valiku saab teha spordimuuseumi poes (Rüütli 15, Tartu) või https://pood.spordimuuseum.ee/

Kaunist jõuluaega!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks