Spordimuuseumis saab muuseumiööl mängida ja ajusid ragistada!

20.05.2017

2017. aasta muuseumiöö alateemaks on "Öös on mänge." Mänge on  Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi muuseumiöö programmis nii liikujatele kui nuputajatele!

Muuhulgas tehakse spordimuuseumis sel õhtul tõelist spordiajalugu: nimelt saab esmakordselt Eestis muuseumi seinte vahel teoks inimlauajalgpalli turniir! Alates kella 18-st saavad kõik eelregistreerunud soovijad oma võistkondadega turniiril kaasa mängida. Mängureeglid leiab SIIT, turniirireeglid selguvad kohapeal. Ühes võistkonnas võib platsil olla kuni kuus mängijat. 

Öö lõpetab aga tõeline kirss tordil: legendaarne spordimuuseumi mälumäng Öömälukas, kus pannakse meelelahutuslikus vormis mängu 40 küsimust traditsioonilistel mälumänguteemadel. Sissetöötatud Öömäluka reeglite kohaselt võivad mängida kõik ning pole oluline kas üksi, kaksi, pere- või sõpruskonniti (kuni 5 inimest). Ja loomulikult ootavad paremaid auhinnad ning kogu lust ja lõbu on seegi kord tasuta ja konti ei murra!  Mäng algab kell 23. Ka sinna on vajalik eelregistreerumine. 

Muuseumiööl on kõikidele Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi külastajatele tasuta avatud püsinäitus.

Tundub põnev? Pane end kirja siin või e-kirjaga "malumang@spordimuuseum.ee". 

REGISTREERIMINE:

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks