Muuseumituur “Jalutuskäik läbi Eesti Spordi Loo” Tartu linna päeva puhul

29.06.2024 , 11:00-13:00
29. juunil tähistame Tartu linna päeva. Selle päeva puhul ootame huvilisi Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumisse giidiga tuurile. Tartu linna päeva puhul on tegemist tasuta üritusega, kuhu pääsevad vaid kiiremad registreerunud.

Tule meiega retkele läbi Eesti spordi ajaloo! Sel teekonnal saad tutvuda, kogeda ja avastada nii meie spordiloo säravamaid ja härdamaid hetki kui ka spordi varjupoolt. Kullasärast tragöödiateni, olümpiasangaritest dopingupatusteni – ekspositsioon avab kõiki teemasid ausalt ja põnevalt!

Koha tuuril tagab registreerimine, kokku on 25 kohta!
NB! Tuur on eesti keeles!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks