Olümpiaväärtuste koolituspäev lükkub uue aasta algusesse

Head õpetajad, koolijuhid, õpilased ja teised olümpiahariduse huvilised!

Eesti Olümpiaakadeemia ning Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum annavad teada, et kahjuks peame olümpiaväärtuste koolituspäeva seekord edasi lükkama. Põhjuseks kursuseks vajalike materjalide valmimise viibimine.

Kuna soovime, et koolituspäevast saaksid kõik osalejad kätte maksimumi, siis otsustasime lükata kursuse toimumise 2021. aasta algusesse ning täpse algusaja anname teile niipea kui võimalik!

Olümpiaväärtuste koolituspäev tutvustab olümpiaväärtusi ning seda, kuidas neid oma koolis hariduslikult rakendada. Koolituspäeval antakse ülevaade nii senistest praktilistest näidetest Eestis (näiteks koolide olümpiamängud) ning tutvustatakse erinevaid võimalus läbi mänguliste ja loominguliste tegevuste.

Kõik koolituspäeval osalejad saavad endale ka Rahvusvahelise Olümpiakomitee poolt koostatud eestikeelsed haridusmaterjalid.

Lisainfo ja registreerimine: marju.loorits@spordimuuseum.ee; reele@olympiaharidus.eu


Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordi- muuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks