Olümpiaväärtuste koolituspäev lükkub uue aasta algusesse

Head õpetajad, koolijuhid, õpilased ja teised olümpiahariduse huvilised!

Eesti Olümpiaakadeemia ning Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum annavad teada, et kahjuks peame olümpiaväärtuste koolituspäeva seekord edasi lükkama. Põhjuseks kursuseks vajalike materjalide valmimise viibimine.

Kuna soovime, et koolituspäevast saaksid kõik osalejad kätte maksimumi, siis otsustasime lükata kursuse toimumise 2021. aasta algusesse ning täpse algusaja anname teile niipea kui võimalik!

Olümpiaväärtuste koolituspäev tutvustab olümpiaväärtusi ning seda, kuidas neid oma koolis hariduslikult rakendada. Koolituspäeval antakse ülevaade nii senistest praktilistest näidetest Eestis (näiteks koolide olümpiamängud) ning tutvustatakse erinevaid võimalus läbi mänguliste ja loominguliste tegevuste.

Kõik koolituspäeval osalejad saavad endale ka Rahvusvahelise Olümpiakomitee poolt koostatud eestikeelsed haridusmaterjalid.

Lisainfo ja registreerimine: marju.loorits@spordimuuseum.ee; reele@olympiaharidus.eu


Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks