Osale aasta parima spordiraamatu valimisel!

18.04.2017
Tänavu selgub kuues Georg Hackenschmidti raamatuauhinna võitja. Auhinna panid ühiselt välja Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum ning Eesti Olümpiaakadeemia ning selle võidab raamat, mis parimal moel räägib spordist, spordi mõttest, ausast mängust ja liikumise rõõmust. Auhinnasaaja valitakse välja kõigi nende eestikeelsete spordiraamatute hulgast, mis ilmusid Eestis esmakordselt 2016. aasta jooksul. Raamatuauhinna statuudiga saab tutvuda http://www.spordimuuseum.ee/mis-toimub/projektid/hackenschmidt.
Kuigi auhinnasaaja otsustab žürii, on valiku tegemisel võimalik kaasa rääkida igal inimesel. Nimelt toimub parima raamatu selgitamiseks ka rahvahääletus, millel on võimalik osaleda sel lehel. Rahvahääletus algab teisipäeval, 18. aprillil kell 08.00 ja kestab kuni kella 08.00ni teisipäeval, 25. aprillil 2017. Rahvahääletuse tulemused annavad hiljem ühe võrdse hääle žürii lõpphääletusel. Raamatuauhinna võitja kuulutatakse välja Eesti Olümpiaakadeemia täiskogul Tartus mai alguses.

Eesti Spordimuuseumi koostatud Georg Hackenschmidti raamatuauhinna nominentide valikuga saab muuseumi raamatukogus tutvuda esmaspäevast reedeni kell 9.00-16.00.

Anna oma hääl SIIN! 

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks