Osale FIBA fotokonkursil ja võida rahalisi auhindu!

02.03.2018

Rahvusvaheline Korvpalli Fond (IBF) korraldab fotovõistlust, kus saavad osaleda huvilised üle kogu maailma. Võistluse teemadeks on „Korvpall on kõikjal“ ja „Korvpall on universaalne keel“.

Antud fotovõistlus on ainulaadne võimalus kõigile innukatele fotograafidele ja korvpallihuvilistele, kes tahavad näidata oma talenti. Konkursil osalemiseks tuleb minna võistluse kodulehele (SIIN) ja üles laadida oma kolm parimat fotot võistluse teemadel. Esitatud fotod peavad esindama digitaalsel kujul ühte neist kahest teemast ja selle seost korvpalliga.

Võistlusel võivad osaleda kõik soovijad sõltumata vanusest, rahvusest ja elukohariigist. Alla 18-aastased isikud peavad tagama, et nende osavõtt vastab nende riigi õiguslikele nõuetele.

IBF žürii tunnustab kümmet parimat fotot ja esikolmikut järgmiste auhindadega:

I. koht: 3000 Šveitsi franki

II koht: 2000 Šveitsi franki

III koht: 1000 Šveitsi franki

IV-X koht: FIBA ​​AMETLIKUD MEENED

Võitjad kuulutatakse välja 17. juunil võistluse veebisaidil. Neid teavitab IBF ise ka elektronposti teel.

Žürii valib välja ka 40 parimat fotot, mis avaldatakse ajutise näitusena FIBA ​​maailma peakontoris Mieses (Šveitsis). Näitus avatakse 16. juunil ja lõpeb 30. oktoobril 2018.

 Osavõtt võistlusest on tasuta!

Fotosid saab saata kuni 30. aprilli keskööni (GMT/UTC). Pärast seda kuupäeva ja kellaaega ei võeta esildisi enam arvesse.

Fotovõistluse tingimustega saad tutvuda siin.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordi- muuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks