Osale suurel olümpia joonistusvõistlusel!

15.12.2021
Tulevikusportlane, joonista millisel uuel olümpiaalal võistled sina 2030. aastal maailma suurimal talispordipeol!

Tee nii:
- Joonista meile pilt uuest spordialast ja saada ära enne 09.01.2022. (om.postimees.ee/joonistusvoistlus)
- Lisa kindlasti juurde ka oma nimi, vanus, kool, klass, õpilaste arv klassis, uue olümpiaala nimetus ja kirjeldus.

Joonistusvõistlus on avatud kõigile 6–16-aastastele lastele ning võistlusele saab töid esitada lehel om.postimees.ee/joonistusvoistlus (sealt leiab ka võistluse täpsemad reeglid) või saates see e-posti teel turundus@postimeesgrupp.ee.

Tööde esitamise lõpptähtaeg on 9.01.2022. Auhindu jagub nii iga vanuseklassi silmapaistvamatele töödele kui ka aktiivsetele klassidele.

Žürii valib välja kolm silmapaistvamat tööd kolmes vanusekategoorias (6–9-, 10–13- ja 14–16-aastased) ning žürii soosikute vahel toimub 12.01-23.01.2022, kus kõigil huvilistel on võimalik enda lemmiku poolt hääletada. Rahvahääletusel enim oma vanuserühmas hääli teeninud töid premeeritakse Madshuse suusavarustusega ning valitud auhindadega Postimehelt, Eesti Olümpiakomiteelt, Sportlandilt ja spordimuuseumilt.

Eraldi auhind ootab ka aktiivseid klasse – klasside vahel, kust saadetakse enim töid, loositakse omakorda välja üks klass, kes saab endale auhinnaks spordimuuseumi olümpiateemalise haridusprogrammi, Postimees Juuniori poole aasta tellimuse ning EOK poolt kohtumise ühe üllatuseks jääva olümpiasportlasega, kes võitjaklassile külla tuleb!

Pekingi taliolümpiamängud toimuvad 04.02 – 20.0.02.2022. Mängude ametlik ülekandepartner Eestis on Kanal2, Duo5, Duo7, Kuku raadio ja Postimees.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks