Ootame spordimuuseumisse päkapikumaa jõuluseiklusele!

21. detsembril kell 13.00 kutsub Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum kõiki lapsi päkapikumaa jõuluseiklusele.  Ühiselt meisterdame, mängime ja kuulame jõulujuttu! (NB! Üritusel on osalemine eelregistreerimisega.)

Praeguseks on paljud lapsed jõudnud spordimuuseumi vahvale päkapikumaale, kus tõeline jõulutunne südamesse poeb. Seni on päkapikumaad olnud võimalik külastada vaid nädala sees ja grupikülastusel. Kahel nädalavahetusel teeme erandi ja pakume välja erilise võimaluse külastada meie päkapikumaad, et põnevat jõuluseiklust saaks kogeda iga laps. 

Programm sobib lastele vanuses 4-9 aastat ja on suunatud lastele. Vajadusel võib ema või isa päkapikumaale kaasa võtta.

Programmi pikkus on 1 tund 30 minutit.

Piletihind on 6 eurot lapse kohta.

Grupi suurus on piiratud! Osalemiseks kirjuta ingris.suvi@spordimuuseum.ee.


Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks