Pane oma korvpallialased teadmised proovile!

27.08.2019

15. septembril kell 13.00, MM-finaaliga samal päeval, toimub Tartu spordipubis O’Learys (Eedeni keskuses) Spordimuuseumi VII kossumälukas, mis on sedapuhku pühendatud korvpalli MM-võistlustele.

Mälumänguga on plaanis ühele poole saada kella 15-ks, misjärel saab samas kohas elada kaasa ka suurele korvpallifinaalile enesele!

Mängu pannakse vähemalt 40 korralikku kossuküsimust, osaleda saavad 1-3-liikmelised võistkonnad ning osavõtumaks on 6 eurot inimese kohta. Parimatele auhinnad!

Eelregistreerimine toimub meiliaadressil malumang@spordimuuseum.ee. 

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks