"Peking 2022" raamatuesitlus

20.05.2022
Reedel, 20. mail kell 13:00 toimub Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis olümpiaraamatu "Peking 2022" esitlus, kus asjaosalised muljetavad taliolümpia kogemustest ning raamatu valmimisest. Kohal on raamatu peatoimetaja ja koostaja Ott Järvela, Pekingi talimängudelt Eestile pronksmedali koju toonud Kelly Sildaru ning nii mõnedki teised raamatu autorid.

Toimub Ott Järvela ja Johannes Vedruga vestlus olümpiaraamatu teemal ning kindlasti uurime ka Kelly käest tema olümpiamuljete kohta.

Otseloomulikult saab kohapealt soetada ka värsket olümpiaraamatut!


Lisaks tunnustatakse Kristina Šmigun-Vähit Eesti Spordi Kuulsuste Halli liikmeks saamise puhul.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks