Perepäeval avatakse PyeongChangi olümpianäitus

14.03.2018
Olümpiamöll PyeongChangis on läbi saanud ja meil on suur rõõm avada taliolümpiale tagasivaatav näitus, mille valmimisse on oma panuse andnud ka meie olümpiaatleedid, EOK ja Eesti Meedia.

Näitusel saab näha värskelt olümpiamängudelt saabunud põnevaid esemeid alates olümpiatõrvikust ja lõpetades meie parima tulemuse, 4. koha teeninud Saskia Alusalu varustusega!

Aga nagu hea asja puhul kombeks - see ei ole veel sugugi kõik!

Koos Eesti Meediaga autasustame perepäval ka joonistusvõistluse "Minu olümpia" parimaid. Näitusele ülesseatud ekraanil kuvatakse vaheldumisi enam kui 1500 lapse võistlustööd! .

Auhinnad annab noortele spordisõpradele üle taliolümpial väga hea tulemuse teinud kiiruisutaja Marten Liiv. Marteni ja tema treeneri Väino Treimaniga on peale autasustamist ka vestlusring, millest kõik huvilised saavad osa võtta - proovime üheskoos aru saada, mis see kiiruisutamine õigupoolest on ja milline on ühe kiiruisutaja argipäev.

Oodatud on pered, vanaemad ja vanaisad, sõpruskonnad ja lihtsalt spordisõbrad!

Perepäeval on külastajatele eripilet 3€.

Spordimuuseumis näeme!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordi- muuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks