Perepäevale tulevad külla õed Luiged!

10.04.2018
14. aprillil kell 12 leiab aset spordimuuseumi perepäev, kus seekordseteks külalisteks on maratonijooksjatest kolmikud Leila, Liina ja Lily Luik!

Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumil on hea meel teada anda, et laupäevasel perepäeval on peaesinejateks õed Luiged, kes on teinud ajalugu kui maailma esimesed kolmikud, kes iial olümpiamängudel maratonijooksul osalenud.

Spordimuuseumi perepäevale kohaselt võetakse esinejatega mõõtu lustlikus kolmevõistluses ja räägitakse veidi spordijuttu. Perepäev toimub vabas õhkkonnas, mis tähendab seda, et sportlastega saab juttu puhuda, neilt autogrammi küsida või koos nendega pilti teha. Päeva lõpust ei puudu ka magus üllatus.

Oodatud on nii suured kui väiksed spordisõbrad. Perepäeval on külastajatele eripilet 3€.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks