Spordimuuseumi podcast Rüütli 15 alustab!

Alates tänasest, 30. märtsist saab kuulata Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi podcast’i Rüütli 15, kus kajastatakse kõige päevakajalisemaid teemasid, mis ühel või teisel moel spordimaailmas esile kerkivad.

Kuigi profisport on hetkel maailmas toimuva tõttu pausil, siis huvitavaid ning põletavaid teemasid, mille üle arutleda, on küll ja veel. Esimeses saates võtavad spordimuuseumi teadur Kalle Voolaid, peavarahoidja Kaarel Antons ning kuraator Rait Männik ette üsnagi päevakajalise teema - juttu tuleb katkestustest spordis. Kas täna maailma raputav koroonaviirus on ainus pahalane, kes on spordivõistlusi teadmata ajaks edasi lükanud või saab sarnaseid näiteid tuua ka ajaloost?

Saadetes saavad sõna nii muuseumi enda spordirahvas, kes igapäevaselt tegelevad Eesti spordiloo kogumise, talletamise ja jagamisega just Rüütli 15 aadressil asuvas spordimuuseumis, kui ka külalised väljastpoolt.

Esimest episoodi saad kuulata SIIT!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks