Millega tegeleb eriolukorras üks Eesti muuseum?

3. aprilli podcasti Rüütli 15 teises episoodis lahatakse eriolukorra tõttu uksed sulgema pidanud muuseumide tegemisi ja tegevusi.

Saates saavad sõna Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi arendusjuht Toomas Koitmäe, turundusspetsialist Kadri Külaots ning arendusspetsialist Urmet Paloveer.

Täpsema info ja podcasti episoodi leiad SIIT

Kui soovid ise põnevat teemat pakkuda, siis kirjuta podcast@spordimuuseum.ee.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks