Osale "Muuseumiolümpial"!

04.02.2022 - 06.03.2022
Kutsume kõiki Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumisse, kus lisaks tavapärasele muuseumikülastusele saate ennast proovile panna taliolümpiateemalistes tegevustes! "Muuseumiolümpial" saate harjutada taliolümpia spordialadel olulisi oskusi sisetingimustes. Põnevat tegutsemist jagub nii suurtele kui väikestele!

Sarnaselt suurele spordipeole on ka spordimuuseumi "Muuseumiolümpial" olulisel kohal osalusrõõm. Sel puhul premeerime kõiki osalejaid väikese üllatusega ja võimalusega võtta osa suures auhinnaloosis, mille peaauhinnaks on Peking 2022 olümpiamaskott Bing Dwen Dwen. Loosiauhinnad panevad välja  Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum, Tartu Lumepark ja Tartu Maraton Laste Klassik."Muuseumiolümpial" saad osaleda 4. veebruarist 6. märtsini muuseumilahtioleku aegadel (K-P 10:00-18:00) endale sobilikus tempos.

E-L 12:00-14:00 ja P 11:00-13:00 on kõigil huvilistel meie juhendajate abil võimalik proovida täpsuslaskmist laserpüssiga, mis on oluliseks treeningvahendiks laskesuusatamises.

Tule tutvu olümpialiikumisega spordimuuseumi olümpiasaalis ning asu harjutama taliolümpia spordialasid!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks