Selgus joonistusvõistluse parim töö!

Mitu kuud väldanud loominguline mõõduvõtt jõudis hiljuti otsustavasse punkti, mil eraldiseisva žürii ning avaliku rahvahääletuse tulemused löödi kokku ja nende põhjal hõigati välja silmapaistvaim joonistus. Viimase eeskujul valmistatakse reaalne mänguasi, mis antakse igale Eesti atleedile, kes läheb Tokyos toimuvale suveolümpiale medalite nimel heitlema. 

Spordimuuseumi, EOK ja Postimees Juuniori koostöös toimunud projekti raames laekus meile üle 900 töö, kogusumma hulgast kerkis esile omakorda Franca Gelencseri "Eesti ilves". Aktiivseima klassi eriauhinnad pälvisid Are kooli 5. klass ning Audentese erakooli 3.b klass.

Täname kõiki inimesi, kes osalesid või suunasid vajaliku informatsiooni noortele kunstnikele. 

Võiduteost saab näha SIIT!
 

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks