Selgusid parimad korvpallimälumängurid!

31.08.2017
Järjekordsete EM-võistluste eelõhtul sai Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis Tartus teoks traditsiooniline korvpallimälumäng.

Juba viiendat korda toimunud jõuproov tõi kokku üle paarikümne asjahuvilise nii Tartust kui ka kaugemaltki. Korvpallile sobilikult pandi mängu 48 küsimust (ja vaheaeg tehti sama sobilikult 24. küsimuse järel). Mitmete Eesti paremate korvpallispetside osavõtul peetud heitlusest väljus võitjana Koit Kalmus, kellele järgnesid võistkonnad Tbilisi Dünamo (Kristo Raudam, Marko Siil, Tarmo Pillerpau) ja Lilla Kolm (Holger Tamm, Valmar Põldpaju). Oli tore korvpalliõhtu.

Küsimusi ja vastuseid saab näha SIIT!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks