Simple Sessioni filmikas

05.06.2022 , 18:00
Pühapäeval, 5. juuni õhtul kell 18.00 vaatame spordimuuseumis filme Euroopa suurimast ekstreemspordivõistlusest ning paneme vaimu valmis algavaks Simple Sessioni nädalaks!

Üritusel saab näha filme "Life is Just a Ride" ja "Simple Session: life behind the ramp"! Oma muljeid Simple Sessionist jagab rulataja Raul Urberg!

Igale osalejale jagatakse kohapeal sooduskood, millega on võimalik soetada Simple Session 2022 pilet endale 15% soodsamalt!

Filmika pilet 3€, Simple Sessioni piletiga TASUTA! 

Taga endale saalis koht eelregistreerides: https://forms.gle/XCzJMw2ZThz6dMVPA

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks