Sõbrapäeva nädalavahetusel muuseumipilet spordisärgiga soodsam!

Sõbrapäeva nädalavahetusel, 14.-16. veebruarini tule Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumisse spordisärgiga ja maksad muuseumipileti eest ainult 3 eurot. Kui soovid tulla koos perega, siis palu ka neil spordisärgid selga panna ja saate perepileti 10 euroga.

Kasuta võimalust ja vaata koos perega ainsaid teadaolevaid kaadreid Georg Lurichist ning viska pilk peale ka Magnus Kirdi Doha MM-il võidetud hõbemedalile. Lisaks saad tutvuda meie korvpallinurga, jalgpalliplatsi ja rallialaga! 

Kui spordisärki pole, siis meie muuseumipoest on võimalik see endale soetada! 

Kohtumiseni spordimuuseumis!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks