Alanud on registreerimine spordimälukale!

 1. veebruaril algusega kell 11 toimub Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis (Rüütli 15, Tartu) "Spordimuuseumi spordimälukas 2020".

Muuseumi spordimängu reeglid pole muutunud: spordikilva sarjas osalejate jaoks on tegu üksikmänguga. Need, kes lihtsalt spordimälumängust rõõmu tunnevad, on lahkesti oodatud suuremate selts- ja sõpruskondadega ässasid võitma (mis on veelgi tõenäolisem põhjusel, et neile on ette anda veidi lihtsamad küsimuste komplektid).

Osalustasu on 7 eurot inimese kohta.

Registreerimine spordimälukale: malumang@spordimuuseum.ee.

Kell 14 või olenevalt spordimängu kestusest ka veidi hiljem toimub samas traditsiooniline Tartu üksikmäng. Küsimusi on kokku 100. Parimatele jagatakse ka auhindu. Osavõtutasu 10 eurot. Osalusest teada anda Kinvafoorumis või meiliaadressil tiit.naarits@gmail.com

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordi- muuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks