Spordimuuseum avab uksed 5. mail!

05.05.2021

Alates selle nädala kolmapäevast on Spordimuuseum pärast pikka ootamist taas avatud. Atraktsioonidelt on tolm pühitud ja vitriinid läikima löödud, nüüd on puudu vaid kõige olulisem element - külalised. Elukorraldus näeb välja põhimõtteliselt samasugune nagu enne puhkust ehk oleme avatud kolmapäevast pühapäevani. Uksed tehakse lahti kell 11.00 ning viimase kossusopsu või rallisõidu saab teha 18.00.

Siiski on paar reeglit, millest peame tervislikel kaalutlustel kinni pidama. Muuseumi maksimaalne täituvus on esialgu 25%. Lisaks peavad külastajad kandma maski ning desinfitseerima käsi. Korduvkasutatavaid näokatteid on võimalik soetada meie pisikesest poest, samuti on tasuta kättesaadavad ühekordsed maskid.

Omalt poolt garanteerima, et ekspositsiooniruumide üldkasutatavad pinnad oleksid pidevalt puhtad. Üle maja paiknevad kätepuhastusvahendite jaamad ja ventilatsioon tagab järjepideva õhuvahetuse.

Kutsume teid põnevale avastusretkele Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumisse!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks