Spordimuuseum on alates 13.05 avatud!

Vastavalt eriolukorra komisjoni otsusele on muuseumid alates 11.05 avatud, mistõttu on kõigil spordihuvilistel juba kolmapäeval, 13.05, võimalik spordimuuseumit avastama tulla! 

Muuseum on kasutusele võtnud suure hulga erinevaid meetmeid, et tagada turvalisus nii töötajatele kui külastajatele. Nii näiteks on kõik töötajad varustatud näomaskide ja kinnastega, muutunud on liikumisteekond majas ja üle ekspositsiooni on tagatud desinfitseerimisvõimalused. Maja on varustatud juhistega ja kõikidele külastajatele on abiks külastusjuhid. Anname endast igal sammul parima, et meid kõiki hoida! 

Juhime tähelepanu, et muuseumis kehtivad piirangud ja mõned eksponaadid ei ole seoses eriolukorraga kasutatavad. See on nii meie kõigi turvalisuse huvides ja usume, et see ei vähenda oluliselt elamusi Eesti spordi vägevast ajaloost. 

Soovitame kõigil spordihuvilistel muuseumikülastus ette võtta - suvel sulgeme spordimuuseumi ehitustöödeks, et avada sügisel uus ja atraktiivne püsiekspositsioon. See tähendab, et viimane võimalus näha hetkel avatud olevaid näitusi on just maikuu jooksul.

Avatud on 2004. aastast pärinev püsiekspositsioon Hortus Atleticus, 2018. aasta ekspositsioon "See on Ralli!" ja muuseumi esimest korrust hõlmav elamusnäitus pallimängudest "Kõik mängu!"

Tule ja avasta muuseumit turvaliselt! 

Lisainfo info@spordimuuseum.ee või 7300750.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordi- muuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks