Spordimuuseum on esindatud Autovabaduse puiesteel!

13.07.2021 - 14.07.2021
13. ja 14. juulil vahemikus kell 12.00-17.00 kolib tükike Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumit Autovabaduse puiesteele, et meisterdada üheskoos noorte ning vanade huvilistega olümpiateemaline lauamäng.

Osalejad valmistavad juhendaja eestvedamisel mängunupud ja -laua. Ühtlasi pannakse paika mängureeglid, et saaks alata kaasakiskuv olümpiaseiklus!

Lisaks põhiosale saavad külastajad testida oma nobedust reaktsiooninuppudel ning uudistada tänavuste Tokyo olümpiamängude ametlikke medaleid. Samuti on vaatajatele presenteeritud suurvõistluse maskotid läbi ajaloo. 

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks