Muuseum võõrustab spordimälukat

11.02.2017
 Laupäeval, 11. veebruaril 2017 kell 11 toimub Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis spordimälumäng "Tartu spordimälukas 2017", mis on ühtlasi Eesti spordikilva meistrivõistluste etapp. Komplektis on vähemalt 50 mõnusat spordiküsimust klassikalistel sporditeemadel ja osalema on oodatud kõik spordihuvilised!

Neile, kes soovivad, et osalemine läheks ühtlasi arvesse osalusena Eesti spordikilva meistrivõistlustel, on tegemist üksikmänguga. Teised võivad aga kokku panna ka kuni kolmeliikmelise võistkonna, millega Eesti parimatele sporditundjatele vastu astuda. Kusjuures lisaboonusena on tavaarvestuses osalejatel võimalik mängida pisut lihtsustatud komplektiga. Spordikilva Eesti meistrivõistluste etapipunkte jagatakse vaid üksikmängijate omavahelise järjestuse alusel, sinna paarid ja kolmikud ei sekku.

Osalema pääseb iga mälumänguhuviline muuseumi pileti soetamise ning 2-eurose osalustasu maksmise järel, mängu parematele kuuluvad auhinnad.

Eelregistreerimine alloleva vormi kaudu või meiliaadressil malumang@spordimuuseum.ee lõpeb 10. veebruaril kell 17.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks