Spordimuuseumi ja Endla teatri piletidiil

19.04.2024

Tähelepanu kõik spordi- ja kultuurihuvilised! Võitluskunstid on muuseumis kenasti koha sisse võtnud ja sooja vastuvõtu saanud. Laiendame haaret ka mujale!

Endla teatripileti alusel on spordimuuseumi pilet 20% soodsam ning vastupidi. See tähendab, et külastades Endla teatrit või spordimuuseumit, saad kasutada soodustust teise koha pääsmele.

Endla Teatris avaneb põnev maailm näidendiga "Rocco ja tema vennad", mis toob lavale kirglikud spordielamused ning elulised draamad. Lisaks ootab spordimuuseumis elamuslik näitus "Haarete Saal", mis on täis võitluskunstide võlu ja valu.

Soodustus kehtib täishinnaga pääsmetele ja kõigile Endla teatri etendustele. Spordimuuseumi sooduspileti saab osta muuseumikassast kohapeal. Endla Teatri etendustele on võimalik soodushinnaga pilet soetada kas piletikassast kohapealt või broneerides pileti piletikassa@endla.ee meiliaadressi kaudu.

Soodustust saad kasutada 2 nädala jooksul peale Endla teatri või spordimuuseumi külastust. 

Tule avasta koos meiega põnev maailm teatris ja spordimuuseumis ning loo endale unustamatuid elamusi ning teadmisi avardavaid hetki!Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks