Spordimuuseumis saab tasuta vaadata “Lõvide vennaskond” ja “Paul Keres. Kuningas” filme

01.07.2024 , 18:00

1. juulil on võimalik Tartus Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis vaadata Delfi spordidokke „Lõvide vennaskond“ ja „Paul Keres. Kuningas“. Seanss algab kell 18.00 ning on huvilistele tasuta. Eelregistreerimine pole vajalik, üritust korraldab Delfi Meedia.

„Lõvide vennaskond“ jõudis vaatajate ette 2022. aasta lõpus. Soccernet.ee peatoimetaja Kasper Elissaare poolt kirjutatud arvustust filmile saab lugeda siit.

Paul Keresest valminud filmi kohta saab omakorda lähemalt lugeda siit.

Foto: Rauno Volmar | Delfi MeediaProgrammid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks