Spordimuuseumit külastab noor kümnevõistleja Karel Tilga

04.06.2018

Eesti Spordiajaloo Seltsi korraldamisel on neljapäeval, 7. juunil kell 12.00 Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis (Tartu, Rüütli 15) kohtumine hiljuti Götzises 8101 punkti jõudnud noore kümnevõistleja Karel Tilgaga ja tema treeneri Jaan Tiitsaarega. 

Kuulda saab värskeid mujeid võistlusest ja meenutusi ka kaugematest aegadest. Samuti saavad vastuse külaliste küsimused.

Oodatud on kõik spordihuvilised!


Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks